Potrawy proste, smaczne i szybkie

Coś dobrego na śniadanie – parówki w roli głównej


Proste potrawy są najsmaczniejsze. Nie trzeba ogromnych zdolności aby przygotować prostą i smaczną kolację bądź proste śniadanie. Taki smaczny posiłek można przygotować niezwykle szybko. Nawet jeśli nacie tylko 10 minut to powinno się udać.

Nie ma także problemów z wyszukanymi składnikami. Bo stawiamy na prostotę a  parówki zazwyczaj są w lodówce. Pomidory i ogórki również można znaleźć, żółty ser i masło również. Może być delikatny problem ze świeżymi bułkami, ale przecież można je zastąpić chlebem. Gotowanie to sztuka umiejętnego dopasowywania składników w przypadku braku tych z przepisu.

Składniki:
2 parówki,
1 bułka,
pomidor,
ogórek,
ser żółty
bryndza

Sposób przygotowania:
jest bardzo prosty. Parówki wyciągamy z ohydnej folii i wrzucamy do gorącej, wrzącej wody. I nie musimy ich nawet gotować. Po 5 minutach parówki są gorące.

Bułkę przecinamy na pół, jedną połówkę smarujemy masłem i układamy na niej ser żółty, na drugiej układamy bryndzę.

Pomidor i ogórek kroimy na plasterki i układamy na talerzu. Wyciągamy parówki, które wędrują również na talerz i posiłek gotowy.

Zdaje sobie sprawę z tego, że dla większości z Was przepis ten może wydać się banalny a nawet śmieszny. Ale on przeznaczony jest dla początkujących kuchennych adeptów.  Wszak, każdy kiedyś zaczynał.

GD Star Rating
loading…Komentarze(4)
Zostaw komentarz

Imię (wymagane)

Strona www