O nas


Kilka słów o nas. Dosłownie garść.

Michaniu:

Każdy potrafi ugotować coś co pozwoli mu przeżyć. Tylko nie zawsze jest to smaczne. Ja chcę pokazać, że gotowanie jest proste i smaczne. Sam gotuję już od lat i jak do tej pory głodny nie chodzę. A że lubię dobrze i smacznie zjeść to masz pewność, że kiedy zastosujesz moje przepisy Twoje życie kulinarne będzie dużo bogatsze 😀

Uwielbiam mięsa, nabiał, przyprawy, czosnek, pomidory i słodycze. Oczywiście nie stronię od jarzyn ale uwielbiam mięso. Nie wstydzę się tego.

Oli:

 Kiedyś twierdziłam, że gotować nie umiem, ale umiem zjeść. 🙂 Dziś twierdzę, że przy odrobinie dobrej woli każdy jest w stanie poradzić sobie w kuchni, a ja jestem na to chodzącym dowodem. Zwracam uwagę na to co jem, staram się unikać żywności przetworzonej, naturę przedkładam nad najsmaczniejszą chemię. Poza tym żadne ciastko ze sklepu nie może konkurować z własnoręcznie zrobionym, nawet nie do końca udanym wypiekiem. Zwłaszcza, że w całym domu tak pięknie wtedy pachnie… Moje przepisy są bardzo proste i szybkie, bo nie lubię spędzać w kuchni więcej czasu niż potrzeba.

 Uwielbiam ciemną czekoladę w każdej postaci i gdy mówię „słodycze”, zazwyczaj myślę właśnie o niej. Uwielbiam kuchnię włoską i z niej czerpię najwięcej inspiracji. Mięso lubię, ale to bez warzyw nie wyobrażam sobie dnia. Nie cierpię kminku. 

 

GD Star Rating
loading…

O nas, 5.0 out of 5 based on 1 rating


Zostaw komentarz

Imię (wymagane)

Strona www